در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ارزان ترین تعرفه آگهی ویژه----------ثبت آگهی بدون ثبت نام----------حمایت از کالا و خدمات شما با ثبت آگهی رایگان نیازمندی ها ---------- با جهش (نردبان) رایگان آگهی خود را به صدر آگهی ها برسانید

نیازمندیهای رایگان کاسپین 365

ثبت شرکت حمل و نقل هوایی

 

ثبت شرکت حمل و نقل هوایی

آگهی رایگان
  • خدمات سرگرمی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
  •    تهران تهران
  • 7367 بازدید
  • تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، کوچه شریفی، پلاک ۵۵، واحد 13
حمل و نقل هوایی مربوط به حمل و نقل هایی است که از طریق هوا انجام می گیرد. برعکس حمل و نقل دریایی که سابقه تاریخی و خیلی قدیمی دارد، حمل و نقل هوایی رشته جدیدی است که بعد از جنگ بین المللی اول و مخصوصاَ بعد از جنگ دوم جهانی توسعه خیلی زیادی پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده که اغلب دول مقررات خاصی برای آن پیش بینی کنند و مخصوصاَ چون حمل و نقل هوایی بیشتر جنبه بین المللی دارد ، دول سعی کرده اند با انعقاد قراردادهای بین المللی مقررات متحد الشکلی برای آن وضع نمایند.
با الحاق به قرارداد شیکاگو 1944 که قانون آن در 30 تیرماه 1328 به تصویب مجلس شورای ملی رسید، مقررات بین المللی را راجع به هواپیمایی کشوری قبول نمود و عضو سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی گردید. (I.C.A.O) قانون هواپیمایی کشوری نیز در تاریخ 8 تیرماه 1328 تصویب گردید. در مورد حمل و نقل تجاری در سال 1328 نمایندگان بعضی از دول کنفرانسی در ورشو تشکیل دادند، تا مقررات متحدالشکل برای مسافرت و حمل و نقل با هواپیما تدوین کنند، که این مقررات معروف به موافقت نامه ورشو مورخ 12 اکتبر 1929 است. بعد از جنگ جهانی دوم شرکت های هواپیمایی نیز اتحادیه ای به نام یاتا (I. A. T. A) تشکیل دادند، که مامور تدوین مقررات متحدالشکل برای حمل و نقل هوایی است.
امروزه حمل و نقل هوایی در داخل کشور تابع مقررات داخلی هر کشور است، ولی حمل و نقل بین المللی تابع مقررات قرارداد ورشو می باشد.شرکت های حمل و نقل هوایی جهت نقل و انتقال کالا از طریق کانال هوایی به دو شکل چارتر و بازرگانی عمل می کنند که به دلیل مدت زمان سریع در نقل و انتقالات هوایی و همچنین امنیت بالای نقل و انتقال کالا، با استقبال چشمگیری مواجه شده اند. در ذیل به بررسی قوانین و مقررات ثبت شرکت حمل و نقل هوایی می پردازیم.


تماس با ما:
2188888273
2188882588
https://www.kiasabt.com
info@kiasabt.com
تهران ولیعصر ، بالاتر از ونک ، کوچه شریفی ، پلاک 55 ، واحد 13
آدرس مشاهده آگهی :

https://caspian365.ir/ads/324/ثبت-شرکت-حمل-و-نقل-هوایی.html
  ثبت آگهی رایگان