در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ارزان ترین تعرفه آگهی ویژه----------ثبت 15 آگهی رایگان بدون ثبت نام----------حمایت از کالا و خدمات شما با ثبت آگهی رایگان نیازمندی ها ---------- با جهش (نردبان) رایگان آگهی خود را به صدر آگهی ها برسانید

تبلیغات رایگان | ثبت آگهی رایگان | کاسپین 365

نرخ تورم استان‌ها چقدر است/ ایلام رکورددار بالاترین تورم ماهانه +نمودار

سه شنبه ۱۱ آذر ۹۹ خبری
  • تصویر شماره نرخ تورم استان‌ها چقدر است/ ایلام رکورددار بالاترین تورم ماهانه +نمودار

بررسی داده‌های مرکز آمار نشان می‌دهد در آبان ماه ۱۳۹۹ بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای کشور مربوط به استان ایلام با ۸,۸ درصد افزایش و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان تهران با ۳.۲ درصد افزایش است.

درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل تورم نقطه به نقطه برای خانوارهای کشور ۴۶.۴ درصد به ثبت رسید.

بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کرمانشاه با ۵۴.۴ درصد و کمترین آن مربوط به استان قم  با رقم ۴۲.۹ درصد است.

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به آبان ماه ۱۳۹۹ برای خانوارهای کشور به عدد ۲۹ درصد رسید. بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه مربوط به استان هرمزگان با ۳۴.۲ درصد و کمترین آن مربوط به استان آذربایجان غربی ۲۵.۴ درصد است. 

خانوارهای شهری

در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای شهری مربوط به استان ایلام با ۷.۸ درصد افزایش و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان تهران با ۳.۱ درصد افزایش است.

درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل تورم نقطه به نقطه برای خانوارهای شهری کشور ۴۵.۷ درصد است.

بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه خانوارهای شهری مربوط به استان کرمانشاه ۵۳.۹ درصد و کمترین آن مربوط به استان مازندران ۴۲.۱ درصد است.

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به آبان ماه ۱۳۹۹ برای خانوارهای شهری به عدد ۲۹ درصد رسید. بیشترین نرخ تورم دوازده ماهه مربوط به استان هرمزگان ۳۳.۹ درصد و کمترین آن مربوط به استانهای آذربایجان غربی و خراسان رضوی ۲۵.۴ درصد است.  

منبع: فارس

  ثبت آگهی رایگان