در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ارزان ترین تعرفه آگهی ویژه----------ثبت آگهی بدون ثبت نام----------حمایت از کالا و خدمات شما با ثبت آگهی رایگان نیازمندی ها ---------- با جهش (نردبان) رایگان آگهی خود را به صدر آگهی ها برسانید

نیازمندیهای رایگان کاسپین 365

درباره ما و ثبت شکایت

هدف سایت کاسپین 365 خرید و فروش بدون واسطه‌ و آنلاین با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

نیازمندی‌های شما

در این سایت فروشندگان و خدمات دهندگان, اصناف, شرکتها، بنگاه داران، اشخاص حقیقی و حقوقی به آسانی می‌توانند کالا یا خدمات خود را بر اساس موقعیت مکانی خود ارائه دهند و خریداران و خدمات گیرندگان هم می توانند نیازمندی‌های خود را بر اساس محل سکونت خود دسته بندی و نزدیک‌ ترین‌ ها را بیابند.

 

برای درج آگهی‌های خود 

با کلیک کردن بروی علامت «+ ارسال آگهی رایگان»، انتخاب محل سکونت خود و با پر کردن کادرها اطلاعات خواسته شده را تکمیل و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

برای ثبت آگهی فراموش نکنید یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌ خود عکسی نیز انتخاب کنید.

 

خرید و فروش بدون واسطه

در این سایت کاربران مستقیماً با هم در تماس هستند و سایت کاسپین 365 هیچ دخالتی در خرید و فروش ندارد پس کاربران دقت کنند باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند. بهتر است قبل از خرید و فروش یک بار قوانین و مقررات سایت را مطالعه نمایند.

 

اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید یا می‌خواهید ما را از وجود مشکلی آگاه کنید و یا اگر از آگهی خاصی در سایت شکایت دارید، می‌توانید از صفحه‌ی تماس با ما استفاده کنید.
در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس http://www.cyberpolice.ir از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

  ثبت آگهی رایگان