در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ارزان ترین تعرفه آگهی ویژه----------ثبت آگهی بدون ثبت نام----------حمایت از کالا و خدمات شما با ثبت آگهی رایگان نیازمندی ها ---------- با جهش (نردبان) رایگان آگهی خود را به صدر آگهی ها برسانید

نیازمندیهای رایگان کاسپین 365

ثبت شرکت تجارت الکترونیک

ثبت شرکت تجارت الکترونیک

آگهی رایگان
  • خدمات سرگرمی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
  •    تهران تهران
  • 6515 بازدید
  • تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، کوچه شریفی، پلاک ۵۵، واحد 13
دنیای به سرعت در حال پیشرفت امروز که با انباشت اختراعات و اکتشافات و تجربیات بشر در طی هزاره های گذشته همراه بوده است باعث شده تا نظم عادی علوم و گنجینه دانش بشری دچار نوعی بی نظمی و یا به عبارتی دچار نوعی نظم تازه شود. نظمی که در آن رشته های جدیدی زاده شده و یا مرز میان بسیاری از علوم گذشته، از میان رفته اند. شاید بزرگترین و مهم ترین نمادهای پیشرفت های دوران تازه، ابزاری به نام رایانه و فناوری های نوین اطلاعاتی باشند. این پدیده ها افزون بر این که خود یک شگفتی بزرگ به حساب می آیند، بزرگترین منشأ اثر دیگر جهش های شگفت انگیز نیز بوده اند.
بازرگانی و بازاریابی نیز به همین ترتیب تحت تاثیر واقع شده اند و در شرایطی که مدون شدن خود این مباحث از جمله پیشرفت های سده اخیر به حساب می آیند، مثلثی با حضور بازرگانی نوین، پدیده جهانی شدن اقتصادها و نوزاد نابغه زود رشد دهه های اخیر یا رایانه به وجود آمده است که گرانیگاه این مثلث پدیده دیگری به نام تجارت الکترونیک است.
• تاریخچه تجارت الکترونیک
تجارت الکترونیک (eelectronic-commerce) در سال های ابتدایی دهه 60 میلادی، آن زمانی که شرکت های حمل و نقل و برخی از شرکت های کوچک فروشنده کالاها، تصمیم گرفتند دفاتر بدون کاغذ به وجود آورند،ایجاد گردید؛ در اواسط دهه 70 میلادی نیز توسط کارگروه تأیید استانداردهای بین المللی تأیید شد و با عنوان استانداردی برای تمامی شرکت ها، به آنها معرفی گردید.
با توجه به هزینه های بالای اتصال به شبکه ها در آن زمان به وسیله شرکت های بسیار کمی که آنها نیز اغلب در اروپا و آمریکا بودند، و راحت تر به این شبکه ها دسترسی می یافتند،مورد استقبال قرار می گرفت؛ به دلیل اینکه در آن دهه نه مفهوم طراحی سایت به این شکل رایج بود و نه شبکه جهانی اینترنت مثل امروز در دسترس همگان قرارمی گرفت. اما با شروع دهه 90 میلادی و افزایش مفهوم html و اینترنت، تجارت الکترونیک وارد بعد و دوره ی تازه ای گردید. پس از آن کم کم بسیاری از شرکت های بزرگ اقدام به طراحی سایت هایی برای معرفی خود در دنیای مجازی نمودند و مفهوم فروش از طریق این وب سایت ها از سال 97 میلادی بسیار رواج پیدا کرد.


تماس با ما:
2188888273
2188882588
https://www.kiasabt.com
info@kiasabt.com
تهران ولیعصر ، بالاتر از ونک ، کوچه شریفی ، پلاک 55 ، واحد 13

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان