در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
ارزان ترین تعرفه آگهی ویژه----------ثبت 20 آگهی رایگان بدون ثبت نام----------ثبت تبلیغات و نیازمندی های رایگان خرید و فروش خودرو، املاک، آپارتمان، گوشی موبایل، تبلت، لوازم خانگی، لوازم دست دوم، استخدام ---------- با جهش (نردبان) رایگان آگهی خود را به صدر آگهی ها برسانید

تبلیغات رایگان | ثبت آگهی رایگان | نیازمندی های رایگان | درج آگهی رایگان | کاسپین 365

کسب درآمد اینترنتی با سایت کلیکی aspireclix

کسب درآمد اینترنتی با سایت کلیکی aspireclix

آگهی رایگان
  • استخدام و کاریابی رایانه و فناوری اطلاعات
  •  phone
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۰/۰۲/۳۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
  •    فارس شیراز
  • 4345 بازدید
سایت کلیکی aspireclix در حال حاضر در بین سایت های کلیکی معتبر دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است و به نوعی می توان با توجه به ویژگی های مثبتی که دارد این سایت را یکی از بهترین سایت های کلیکی دنیا معرفی کرد.
قبلا در مقالات متعددی به بهترین تکنیک فعالیت در سایت های کلیکی پرداخته ام و در مقاله بسیار مهم “رسیدن به سود مضاعف در سایت های کلیکی”(بعد از ثبت نام و 1 هفته کلیک روزانه پیام به ایمیل meysam.daramad@gmai.com بدهید تا رایگان در اختیارتان بگذارم) بطور کامل توضیح داده ام که چه زمانی وارد فعالیت در یک سایت کلیکی شویم و بهترین زمان استارت چه موقع است و چه تکنیکی داشته باشیم تا به بهترین شیوه ممکن به درآمد عالی در این سایت ها برسیم و کافی است که بطور اصولی از این تکنیک استفاده شود تا بدون متحمل شدن مشکل به درآمد های مطمئن در همه سایت هایی که با تحلیل صحیح انتخاب شده است برسید.
با توجه به استراتژی فوق و تجربه کاری موفقی که در این سایت داشتم تصمیم گرفتم معرفی جامعی نسبت به سایت کلیکی aspireclix ارائه دهم و در ادامه به بررسی کامل ویژگیهای این سایت کلیکی قدرتمند و پرسود خواهم پرداخت.
آشنایی با بخش های مختلف سایت کلیکی aspireclix
در سایت aspireclix شما روزانه ۱۴ الی ۲۴ آگهی بسته به نوع عضویت دریافت خواهید کرد که ارزش آگهی ها بازهم بستگی به نوع عضویت هر فرد دارد به طور مثال ارزش آگهی های استاندارد در عضویت رایگان ۰.۰۰۵$ است و در عضویت مگا ۰.۰۰۷$ ارزش این نوع از آگهی ها می باشد .

در این سایت به مانند اکثر سایتهای کلیکی دیگر امکان اجاره رفرال را خواهید داشت و همانطور که میدانید اساس کسب درآمد در سایتهای کلیکی بر پایه اجاره رفرال استوار هست و اگر دو متغیر نوع عضویت و اجاره رفرال ها را بر اساس آنچه در ادامه خواهم گفت انجام دهید درآمد ثابت و عالی ای را تجربه خواهید کرد.

تصویر ذیل بخشی از صفحه آپگرید اسپایرکلیکس است که می توان گفت هسته و اساس کار در این سایت و البته همه سایت های کلیکی توجه دقیق و کامل به بخش آپگرید می باشد و میزان درآمد هر کاربر به تعداد رفرال اجاره ای و نوع عضویتی که دارد و محاسبه میانگین کلیک رفرال ها و هزینه آتوپی و غیره بستگی دارد.
کسب درآمد اینترنتی با سایت کلیکی aspireclixصفحه آپگرید سایت aspireclix

اطلاعات مختلفی در جدول فوق ذکر شده که هر کدام عنوان مشخصی را دارند و توجه به اونها در نگاه اول کافی به نظر می رسد ولی برای یک فعالیت اصولی و حرفه ای در تمام سایت های کلیکی باید توجه ویژه ای به این جدول داشته باشید و داده های مربوط به قیمت هر عضویت، سقف تعداد رفرال اجاره ای و مستقیم برای هر یک از عضویت ها و ارزش هر کدام از آگهی ها که خود کاربر کلیک می کند و درآمد حاصله بابت کلیک آگهی ها برای رفرال های مستقیم و اجاره ای و غیره مواردی است که باید به تک تک آنها توجه ویژه داشت.

همانطور که بارها و بارها در مقالات مختلف و کامنت ها اشاره کرده ام ، در یک سایت کلیکی چندین مولفه مهم وجود دارد که برای رسیدن به سود مطمئن و کسب موفقیت و درآمدی خوب نقش تعیین کننده ای را ایفا می کنند که عبارتند از خرید یک عضویت متناسب با توان مالی، سپس اجاره زیرمجموعه تا سقف تعیین شده برای عضویتی که خریداری شده و در نهایت مدیریت این رفرال ها از لحاظ مدت زمان طول عمر آنهاست که آیا باید تمدید بلند مدت صورت گیرد یا آتوپی باید روشن شده باشد.

در هر یک از سایت های کلیکی قدیمی و جدید میانگین کلیک رفرال های اجاره ای و همچنین پایداری این رفرال ها با هم متفاوت است و در اکثر سایت ها می توان دید که رفرال هایی که اجاره می کنید بعد از مدتی غیرفعال می شوند و نیاز است که بازیافت نمایید ولی اونچه که بسیار مهم است اینکه در سایت کلیکی aspireclix همه رفرال های اجاره ای فعال هستند و به هیچ وجه نیازی به بازیافت آنها نیست و به این معنی که از روز متناسب با عضویتی که دارید رفرال ها بطور ثابت روزانه ۶ الی ۱۰ کلیک روزانه را انجام می دهند.
محاسبه سود و زیان در سایت کلیکی aspireclix

قبل از انجام محاسبات ذکر این نکته حائز اهمیت است که عدم نیاز به بازیافت و ثابت بودن کلیک رفرال های اجاره ای نکته بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد و در هر سایت کلیکی که تمایل به فعالیت داشته باشید باید این موضوع را به دقت بررسی کنید.

اگر سیاست سایت مذکور این بود که رفرال های کم کار وجود دارد و باید آنها را بازیافت کنید مطمئنا فعالیت در چنین سایتی هیچ ارزشی نخواهد داشت و به این دلیل است که از نظر من سایت کلیکی aspireclix مناسب برای یک کسب درآمد بلندمدت و مطمئن می باشد مخصوصا که دیگه دغدغه بازیافت رفرال و پایین آمدن میزان کلیک آنها و غیره وجود ندارد.

در سایت کلیکی aspireclix همانطور که در جدول آپگرید آن مشخص است، ۷ نوع پلن کاری ای همان عضویت درج شده است که در هر یک از این عضویت ها با توجه به تعداد زیرمجموعه که اجاره می شود،قیمت عضویت مذکور و همچنین نحوه تمدید رفرال ها یا فعال بودن یا نبودن آتوپی ، میزان درآمد و سود حاصله متغیر خواهد بود.

برای اینکه تصویر روشنی از نحوه محاسبه سود و زیان بدست آورید من محاسباتی را برای عضویت Deluxe که خودم امروز به این پلن آپگرید کردم را ارائه میدهم و با استفاده از همین فرمول می توانید میزان سود برای همه انواع مختلف عضویت ها را با هر تعداد از رفرال های اجاره ای محاسبه کنید.

من قبل از این عضویت مگا را در این سایت داشتم و با توجه به روند ثابت و قدرتمند و پشتیبانی بسیار عالی و درآمد خوبی که از این سایت داشتم امروز به عضویت Deluxe ارتقاء دادم و به ترتیب زیر محاسبات سود را به طور دقیق ارائه میکنم.

خب برای انجام محاسبه باید داده های مختلفی که نیاز است را در کنار هم قرار دهیم که به ترتیب باید ابتدا بدانیم سقف تعداد رفرالی که اجازه داده می شود اجاره کنیم چقدر است که در عضویت Deluxe سقف رفرال اجاره ای ۳۰۰۰ است که یعنی تا سقف ۳۰۰۰ زیرمجموعه می توان اجاره کرد که من ۱۵۰۰ رفرال تا این لحظه اجاره کرده ام.

داده هایی دیگری که نیاز داریم اینکه مدت زمان عضویت مذکور که در اینجا عضویت دلوکس ۸ ماهه است و میانگین کلیک برای این عضویت ۸ می باشد یعنی هر رفرال اجاره ای روزانه بطور ثابت ۸ کلیک را انجام می دهند و در نهایت اینکه ارزش کلیک هر رفرال در این سایت برای همه عضویت ها ۰.۰۰۱$ است.

عضویت : دلوکس، ۸ ماهه با قیمت ۳۳۲ دلار یعنی قیمت این عضویت ۳۳۲ دلار است و مدت این عضویت ۲۴۰ روز می باشد.
سقف تعداد رفرال اجاره ای ۳۰۰۰
قیمت هر رفرال اجاره ای ۰.۲۱$ برای سی روز
ارزش کلیک هر رفرال اجاره ای : ۰.۰۰۱$
میانگین کلیک رفرال های در این عضویت : ۸ کلیک در هر روز

خب با داده های فوق محاسبه اولیه میزان درآمد کل در پایان ماه به صورت زیر است:

۳۰۰۰×۰.۰۰۱x8x30= $720—–> income

یعنی با فرض داشتن ۳۰۰۰ رفرال که هر کدام ۸ کلیک روزانه انجام می دهند و ارزش کلیک هر کدام از آنها ۰.۰۰۱$ است رو ضرب در ۳۰ روز کنیم درآمد کل ناشی از کلیک ۳۰۰۰ رفرال اجاره ای برابر است با ۷۲۰ دلار!

اما حالا باید محاسبه کنیم چقدر بابت این تعداد رفرال پرداخت کرده ایم :

RR COST : 3000 x $0.21 = $630
INCOME – RR COST : $720 – $۶۳۰ = $۹۰ x 8 = 720$

Total profit in 8 month – Membership cost = 388$

۴۸.۵$ = Monthly profit

محاسبه فوق می گوید که در سایت کلیکی aspireclix قیمت هر رفرال اجاره ای یک ماهه ۰.۲۱$ است و هزینه کل برای ۳۰۰۰ رفرال می شود ۶۳۰ دلار و در سطور بالاتر هم محاسبه کرده بودیم که ۷۲۰ دلار درآمد کل رفرال ها بوده است برای یک ماه و بعد از کسر هزینه اجاره رفرال ها سود خالص باقی مانده برای یک ماه می شود ۹۰ دلار یعنی اینکه از بابت کلیک ۳۰۰۰ رفرال در یک ماه بعد از اینکه هزینه ای که بابت این رفرال ها پرداخت کردیم سود خالص که میشود دریافت کرد ۹۰ دلار است

چون عضویت هشت ماهه است اگر این عدد را ضرب در هشت بکنیم می شود ۷۲۰ دلار و حال اگر هزینه که ۳۳۲ دلار بود را از این رقم کسر کنیم سود خالص بدست آمده برای هشت ماه برابر است با ۳۸۸ دلار و برای هر ماه ۴۸.۵ دلار سود خالص بدست خواهد آمد.

این محاسبه در واقع به درد کسانی می خورد که می خواهند رفرال ها را ماهیانه تمدید کنند ولی روش دیگری وجود دارد که باعث میشود سود حاصله ماهیانه افزایش یابد و حرفه ای تر هم می باشد و تمام کاربران قدیمی که در سایت های کلیکی فعالیت می کنند از این شیوه اصولی و راحت استفاده می کنند که باعث میشود هم سود بیشتر تضمین شود و هم اینکه خیالشان از بابت تمدید رفرال ها راحت شود و آن استفاده از آتوپی برای تمدید خودکار روزانه رفرال های اجاره ای است.
کسب درآمد اینترنتی با سایت کلیکی aspireclixجدول آتوپی سایت کلیکی aspireclix

اگر مطابق با تصویر فوق که مربوط به جدول آتوپی و هزینه اجاره رفرال سایت کلیکی aspireclix است بخواهیم هزینه آتوپی یا تمدید خودکار را محاسبه کنیم به این صورت خواهید بود :

Autopay :3000 X $0.006 X 30= $540 هزینه ماهیانه آتوپی

یعنی اگر آتوپی را روشن کنیم هزینه تمدید خودکار ۳۰۰۰ رفرال اجاره ای در سی روز ۵۴۰ دلار خواهد بود و به بیان دیگر هزینه ای که از بابت روشن بودن آتوپی و تمدید خودکار ۳۰۰۰ رفرال از بالانس خرید ما کسر خواهد شد این مقدار خواهد بود و البته اگر تعداد رفرال کمتر باشد مطابق جدول فوق هزینه تمدید خودکار نیز متفاوت خواهد بود که میتوانید براحتی محاسبه کنید.

(سود برای هشت ماه بدون کسر هزینه عضویت profit for 8 month = $720- $540 = $180 x 8= $1440)

(سود خالص هشت ماهه بعد از کسر هزینه عضویت Proft – Membership cost = $1440 – $۳۳۲= $۱۱۰۸)

خب می دانیم که مدت عضویت دلوکس ۸ ماهه است و حال مطابق با محاسبات فوق بدست آوردیم که ابتدا درامد کل حاصل از کلیک ۳۰۰۰ رفرال در هر ماه برابر است با ۷۲۰ دلار و اگر آتوپی رو فعال نکنیم و تمدید خودکار نداشته باشیم بعد از کسر هزینه عضویت، ماهیانه ۴۸.۵ دلار سود خالص خواهیم داشت ولی با فعال کردن آتوپی می بینیم که ماهیانه ۵۴۰ دلار از درآمدی که بابت کلیک رفرال ها بدست می آوریم بطور اتوماتیک برای تمدید روزانه رفرال ها کسر خواهد شد که سود هشت ماه بعد از کسر این هزینه اتوپی برابر خواهد بود با ۱۴۴۰دلار.

اگر هزینه ای که بابت عضویت پرداخت کرده ایم را نیز از این عدد کسر کنیم برابر است با ۱۱۰۸ دلار برای هشت ماه و خواهد ماند یک هزینه کل اولیه که برای اجاره رفرال پرداخت شده که گفتم ۶۳۰ دلار بودو اگر این مبلغ را نیز کسر کنیم سود خالص نهایی برای هشت ماه مساوی خواهد بود با ۴۷۸ دلار و برای هر ماه ۵۹.۷۵ دلار سود خالص خواهد بود.

پس متوجه شدیم که در فرض عدم استفاده از آتوپی سود خالص ماهیانه ۴۸.۵ دلار است و اگر آتوپی را فعال کنیم سود بیشتر می شود و به حدود ۶۰ دلار در ماه در عضویت دلوکس با فرض داشتن ۳۰۰۰ رفرال خواهد رسبد.

نکته : برای این محاسبه من فرض را بر این گذاشتم که مثلا یک کاربر مستقیما وارد عضویت دلوکس می شود و ۳۰۰۰ رفرال را اجاره می کند و هزینه هر رفرال را با این پیش فرض محاسبه کردم ولی اگر مثلا یک نفر با عضویت پایین تر استارت بزند و بطور مثال ۱۰۰۰ رفرال را بتدریج اجاره کند مطابق با جدول فوق اگر بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که هزینه اجاره رفرال پایین تر خواهد بود و برای ۱۰۰۰ رفرال قیمت هر زیرمجموعه اجاره ای برابر است با ۰.۱۷ دلار در حالیکه در محاسبات فوق نرخ اجاره هر رفرال را با قیمت ۰.۲۱ دلار در نظر گرفته بودیم.

در نهایت اینکه شما با در نظرگرفتن داده های مندرج در صفحه آپگرید و همچنین صفحه FAQ سایت کلیکی aspireclix و استفاده از جدول آتوپی براحتی می توانید میزان سود ماهیانه را برای هر عضویت و هر تعداد رفرال محاسبه نمایید.
لینک ثبت نام: : https://www.aspireclix.com/?ref=nejatyafte

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان